Join the team: racen met Boxx.
Bij Boxx zijn we allemaal gek van auto’s, racen en Formule 1. Ons doel is uiteindelijk eigen auto's inzetten, met een eigen Boxx raceteam!
Rijden met Ariel Atoms heeft de voorkeur. Dit is een ervaring die je nergens anders kan krijgen of kopen! Bekijk DIT filmpje van deze supersnelle auto's.
Het racen met een Ariel Atom vraagt vaardigheid in het racen. Als onervaren chauffeur is het te gevaarlijk om er zomaar de weg mee op te gaan. Daarom hebben we een plan bedacht om gezamenlijk onze race-skills te verbeteren.
Zo zijn wij een samenwerking aangegaan met RacePlanet van Michel Bleekemolen en gaan we:
- Boxx kartavonden organiseren met wisseltrofee en fantastische prijzen
- 1x per jaar buiten racen met snelle karts
- 2x per jaar een racedag organiseren op Zandvoort waarbij je uiteraard zelf gaat rijden!
- Organiseren we een F1 feesten op kantoor, live kijken met een gezellige barbecue en entertainment.
- En hebben we race simulatoren op kantoor en in de kantine
Wanneer jouw race skills helemaal on point zijn dan is het tijd om te racen in de Ariel Atom. Een ervaring om nooit te vergeten!
Boxx staat voor samen hard werken en ook plezier maken! Ga jij net als Boxx voor goud? Join the team!
- Erwin Fleer
Directeur Boxx Opslagverhuur